Bashkëpunimi me PD në zgjedhjet e 25 prillit, Gjosha: LSI duhet të dalë me logon e saj

12 Tetor, 22:32

E ftuar në '5 pyetje nga Babaramo', ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka folur mbi mënyrat e bashkëpunimit me Partinë Demokratike. E pyetur në  lidhje me mënyrën sesi do të dilet në zgjedhje Gjosha u shpreh se për të, LSI duhet të dalë me logon e saj për te mos humbur identitetin dhe zgjedhësit e saj.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha