Bashkoi apo përçau Genti Cakaj? Flet Kryetari i PDSH të Preshevës Ragmi Mustafa

16 Qershor, 09:59 | Përditesimi i fundit: 2020-06-16 10:00:17

Kryetari i PDSH të Preshevës Ragmi Mustafa në një intervistë për 5 pyetjet nga Babaramo tregon se përse do bojkotojnë zgjedhjet në Serbi dhe pse ishte i gabuar misionin i Genti Cakës në Luginë

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha