Sondazhi i 6-të i Piepolit - Berat/ LSI tkurret në Berat, PS fiton dhe rritet me 1 %

8 Prill, 00:28 | Përditesimi i fundit: 2021-04-08 00:39:56

Në qarkun e Beratit nëse do të votohej sot do të fitonte PS e cila do të merret 55-59 % të votave ose 3-5 mandate.  Si në sondazhin e Piepolit të 31 marsit dhe atë të sotmit, PD dhe aleatët në Berat kanë ruajtur të njëjtat vota 30-34 % e përkthyer në 1-3 mandate. LSI lufton fort për 2 mandate në Berat duke marrë 3-7 % të votave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha