Berisha akuzoi Metën se shkeli Kushtetutën me dekretin nga Stambolli, Braimllari në ‘5 pyetjet’: T’i drejtohet Gjykatës Kushtetuese

6 Qershor, 23:03

 

Fakti që presidenti aktual e firmosi nga Stambolli dekretin për lirimin nga detyra të ish-shefit i shtabit të Përgjithshëm së Ushtrisë, Barjam Begajt ka sjellë shumë polemika mes Sali Berishës dhe Ilir Metës.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha