Berisha nis lëvizjen “Basha ik”- Rama prezanton programin e qeverisë në Kuvend

17 Shtator, 06:48

 

Emisioni Repolitix trajtoi lëvizjen e Sali Berishës kundër Lulzim Bashës. Cfarë synon kjo lëvizje dhe si cfarë do të brenda PD-së? Të ftuar në studio Petro Koçi, Fatos Klosi, Bislim Ahmetaj dhe Andi Përmeti.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha