Berisha-Basha, kush është anti-amerikani?

22 Shtator, 07:03

 

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin politik me turin e takimeve të Berishës kundër Lulzim Bashës. Çfarë do të prodhojë lëvizja në bazë e Berishës dhe akuzat për anti-amerikanizëm? Të ftuar në studio Roland Bejko, Myslim Murrizi, Arben Meçaj dhe Altin Gjeta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha