Berisha-Bashës: Je i përshtatshëm për qelitë në Shqipëri dhe SHBA! Rama është sot, nesër ikën, ti do përballesh me drejtësinë për 'Toyota Yaris'

26 Nëntor 2021, 18:39

Ish-kryeministri Sali Bersha ka hedhur akuza të forta ndaj kryedemokratit Lulzim Basha nga 'Foltorja' e Kurbinit, duke thënë se është i përshtatshëm për për qelitë në Shqipëri dhe SHBA. Berisha i kujtoi Bashës dy dosjet, Muzin dhe Yoyota Yaris, dhe i kërkoi të japë shpjegime para demokratëve. Ndër të tjera, Berisha theksoi se Edi Rama i ka bërë nder Bashës duke mos e çuar në Gjykatën e Lartë dosjen ku Basha akuzohej për larje parash. Sa i përket dosjes ‘Toyota Yaris’, Berisha tha se Basha i ndau paratë me Taulant Ballën ose me klanin kriminal.

 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha