Beteja për Tiranën, të ftuar Dashamir Shehi dhe Mimi Kodheli

23 Prill, 10:12

Repolitix trajtoi fushatën elektorale për Tiranën. I ftuar në studio në pjesën e parë kandidati i PD-AN Dashamir Shehi dhe në pjesën e dytë kandidatja e PS Mimi Kodheli. #repolitix #denisminga #reportTV Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha