Bllokimi në Morinë dhe në negociata, të ftuar Albin Kurti dhe Enkelejd Alibeaj

2 Qershor, 08:54

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti rrëfen në një intervistë ekskluzive për emisionin 5 pyetjet nga Babaramo orët e tij të fundit në zyrë, ndërkohe anëtari i kryesisë së PD Enkelejd Alibeaj shpjegon përse u bllokuan negociatat për kodin zgjedhor. Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha