Borë në zonat e Librazhdit, makinat kanë vështirësi që të lëvizin

21 Janar, 18:07

Edhe në qarkun e Elbasanit kanë filluar reshjet e dëborës. Në zonat e Librazhdit, siç duket edhe nga pamjet kanë nisur reshjet e dëborës, të cilat kanë krijuar vështirësi në qarkullimin e makinave. Reshjet e dëborës kanë përfshirë edhe zonat e Prrenjasit dhe të Qafë-Thanës. Ndërkohë që kalimi në Librazhd është i kalueshëm pa zinxhirë deri në këto momente.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha