Brataj paralajmëron: Jo ilaçe nga kushëriri! Lokalet dhe restorantet do mbyllen po s'u respektuan masat e Covid

28 Tetor, 23:05

Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka këshilluar qytetarët të ruajnë rregullat kundër Covid. Një prej këshillave ka qenë të mos marrin ilaçe nga kushërinjtë por të kosultohen me mjekun.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha