Bujku nga Selenica lë pa fjalë: Modifikon makineritë dhe punon tokat e gjithë fshatit (15 mars 2023)

15 Mars, 21:16

Refuzon ta braktisë vendlindjen e tij
Ka rreth 20 vite që punon tokat e të gjithë bashkëfshatarëve
Si është dita e bujkut në Selenicë të Kolonjës, pasioni për të modifikuar makineritë bujqësore dhe jeta familjare
Një nga ne prezanton: Bujku që gjeti lumturinë në fshat

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha