'Çështja e detit në Hagë', kolonel Myslim Pashaj del kundër! Debate Hajdari dhe Barka

22 Tetor, 09:11

Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha