Çfarë ka në tryezë? Të ftuar Gazment Bardhi dhe Alket Hyseni

29 Janar, 13:13

Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha