Çfarë pritet nesër nga Samiti i Tiranës? A ka më të ardhme 'Ballkani i Hapur'! Sonte në 21:00 te '5 pyetjet nga Babaramo'

5 Dhjetor 2022, 20:33

Çfarë pritet nesër nga Samiti i Tiranës? Përse kryetaret e shteteve dhe qeverive evropiane mblidhen në kryeqytetin shqiptar ? A do përshpejtohet procesi i integrimit evropian për vendet e Ballkanit Perëndimor në sfondin e invazionit rus në Ukrainë?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha