Cilët janë deputetët më të votuar dhe kush e thyen herësin nga listat jo të sigurta?

29 Prill, 09:05

Emisioni Repolitix trajtoi garën e kandidatëve brenda partive për deputetët e rinj të Kuvendit. Të ftuar në studio Ervin Bushati, Arben Meçaj, Leonard Karaj Ervin Mici. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha