COVID/ Ritja e rasteve, Rakacolli: Gjatë sezonit turistik s'janë zbatuar masat! Delta prek edhe fëmijët, 7 të shtruar në pediatri! 95% e të infektuarve, të pavaksinuar

25 Gusht, 19:25

Pavarësisht rritjes së rasteve me COVID Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur të lërë në fuyqi masat aktuale duke i konsideruar si eficente. Në një intervistë për Report TV zv.ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli njëkohësisht dhe kryetare e komitetit tha se nëse këto masa që janë në fuqi respektohen nuk do të ketë përkeqësim të situatës epidemiologjike dhe as shtrëngim masash në shtator.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha