Debatet për dëshminë e Ballës te TIMS-i, Gogu: Po shkel ligjin, ke bërë cirk dhe akrobacira! Salianji: Doni të mbuloni paligjshmëritë

15 Maj, 19:08

Kryetari i Komisionit Hetimor për TIMS Ervin Salianji insiston që ministri i Brendshëm Taulant Balla të paraqitet në komision dhe më pas të vendoset për kërkesën e tij për mbledhje me dyer të mbyllura. Por anëtarët e mazhorancës akuzojnë Salianjin se po shkel ligjin duke mos e hedhur në votim kërkesën e Ballës.