“Deputetët e opozitës së re manekin të butikut Rama” zotëria s’përmbahet: Drejtësia e qelbur,mizerabël

8 Korrik, 09:31

Shumë i ashpër ka qënë një telefonues që u bë pjesë e “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se deputetët e opozitës së re ishin manekin të butikut Rama ndërsa “shpërtheu” ndaj drejtësisë duke e quajtur të qelbur dhe mizerabël.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha