Dosier i një ambasadori, i ftuar Maxhun Peka

1 Tetor 2018, 07:04 | Përditesimi i fundit: 2018-10-01 10:10:05

I ftuar në emisionin 5 Pyetjet nga Babaramo në Report TV diplomati shqiptar dhe ish-ambasadori Maxhun Peka

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha