Dosja e plotë/ 'Më porositën të të vras', si u grabit noteri nga Saranda më 20 tetor dhe si u zbuluan autorët! Vetë Thoma Kaçi identifikoi njërin prej të arrestuarve

4 Dhjetor 2021, 14:11 | Përditesimi i fundit: 2021-12-04 16:17:13

Report Tv ka siguruar dosjen hetimore dhe për herë të parë zbulohen detaje te ngjarjes qe tronditi qytetin e Sarandës. Për ngjarjen në fjalë janë të arrestuar pas një pune shumë intensive 15 ditore të policisë, Oltjon Kolonja allias Oltjon Pula, Vladrias Himaj dhe Elis Avduli allias Mile Xhafa.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha