Duke pritur Reformën Zgjedhore

4 Qershor 2020, 08:39

Repolitix solli në vëmendje atë çfarë po ndodh aktualisht me Reformën zgjedhore, duke pasqyruar në kohë reale deklaratat e bëra nga Ambasadorja Yuri Kim dhe Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha Të ftuar në studio për të diskutuar rreth kësaj çështjeje ishin: Paskal Milo, kryetar i Partisë Demokracia Sociale, Gazmend Oketa ish deputet i PD-së, Brizida Gjikondi, Aktiviste e Shoqërisë Civile dhe analizti Ilir Yzeiri. Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha