E djathta në udhëkryq? Sa shanse ka të vijë në pushtet, flasin Çupi, Mërtiri, Zyla e Topollaj

14 Janar, 08:39

Emisioni Repolitix trajtoi temën e së djathtës dhe shanset e saj për të ardhur në pushtet . Sa do të funksionojë taktika e PD-së me koalicionin e opozitës së bashkuar dhe sa do të ndikojë mos bashkëpunimi me forcat e reja politike të së djathtës. Të ftuar në studio Frrok Cupi , Ergys Mërtiri , Julian Zyla dhe Fabian Topollaj. #repolitix #denisminga #reportTV Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha