E quajti “dhëmballë e prishur”, telefonuesi i bindur: Rama e do Berishën në Kuvend, PD të ndërrojë lider

28 Gusht, 09:28

Në një takim me deputetët kryeministri Edi Rama e cilësoi Sali Berishën si një “dhëmballë e prishur” në PD. Por për një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv Rama e do Berishën në Kuvend dhe ai kujton marrëveshjet mes tyre. Zotëria thotë se PD duhet të ndërrojë lider.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha