Edhe gazetari i mirënjohur Arbër Hitaj bashkohet me Report Tv, gati për sfida të reja

27 Nëntor 2021, 16:41

Gazetari i mirënjohur Arbër Hitaj do të bashkohet me televizionin  Report Tv. Protagonisti i emisioneve televizive dhe debateve politike në pozicionin e analistit, me një eskperiencë profesionale shumë të gjatë, Arbër Hitaj  do të bashkohet me stafin e Report Tv për të drejtuar bashkë me Migena Sotirin emisionin e pasdites ''Studio Live''. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha