Fati i rrugëve, i ftuar ministri Damian Gjiknuri / Pjesa e dytë

19 Shtator 2018, 08:43

I ftuar në emisionin 5 Pyetjet nga Babaramo në Report TV ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri ( Pjesa e dytë )

a.de./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha