Fati i rrugëve, i ftuar ministri Damian Gjiknuri / Pjesa e parë

19 Shtator 2018, 08:44

I ftuar në emisionin 5 Pyetjet nga Babaramo në Report TV ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri ( Pjesa e parë )

Programe të tjera

Shiko të gjitha