Fier/ Të dehur në timon, me shpejtësi dhe pa rrip sigurimi, arrestohen 10 shoferë! 1,231 gjoba në javën që lamë pas

25 Janar, 10:31

Policia e Fierit, në kuadër të masave për parandalimin e aksidenteve rrugore dhe ndëshkimin e shoferëve që shkelin rregullat ka arrestuar në javën që lamë pas 10 persona.

Mësohet se ‘Rrugorja’ ka pezulluar 5 leje drejtimi ndërsa në total janë vendosur 1,231 masa administrative.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha