Finalja e Tiranës mes spektaklit dhe incidenteve, Roma merr trofeun

26 Maj, 09:12

Tirana 'hajmalia' e italianëve. Roma ka mundur 1-0 Feyenoordin në 'Air Albania'  duke marrë trofeun e parë evropian në historinë e saj pas 61 vitesh, dhe të parin për futbollin italian pas 12 vitesh! Italianët shpërthejnë në festë, duke 'iu falur'...

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha