Folët me Begajn për ‘Ballkanin e Hapur’? Osmani: Nuk i ra radha çështjeve që s’biem dakord! Të respektojmë qëndrimin e njëri-tjetrit

15 Gusht, 12:43 | Përditesimi i fundit: 2022-08-15 14:53:57

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, dhe Presidenti ynë Begaj nuk e kanë diskutuar çështjen e ‘Ballkanit të Hapur’ në takimin e tyre dypalësh. Duke iu përgjigjur pyetjes së gazetarit të Report Tv, Arsen Rusta, Osmani tha se në bisedë nuk i ra radha çështjeve që nuk kanë dekoruesi, përderisa janë shumë e shumë ato që kanë dakordësi të plotë.

 

Kategori të tjera