FOTOLAJM/ Breshka gjigante del në bregdetin e Semanit, mahniten pushuesit! Veterineri e merr në krahë dhe e ndihmon të notojë!

26 Shtator, 13:36

Një breshkë uji gjingante e dalë në bregdetin e Semanit ka mahnitur pushuesit këtë të diel.

Përmasat e saj janë 1 metër e gjatë dhe 65 cm e gjerë. Pushuesit të mahnitur nga madhësia e saj janë aftuar për ta ndihmuar që breshka të rifutej sërish në ujë

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha