Frrok Çupi: Rama dhe Basha e dinë që Meta do të jetë targeti i parë i reformës

3 Mars, 09:47

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin politik pas përplasjes në distancë Rama-Meta për zgjedhjet e 25 prillit. Reagimet e dy politikanëve dhe heshtja e Bashës ishin pjesë e debatit ku të ftuar ishin Frrok Çupi , Fatos Klosi , Ilir Kalemaj dhe Enver Bytyçi

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha