Gjirokastër/ Kapet me 27 kilogramë kanabis në makinë, arrestohet 27-vjeçari! Shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij! Sekuestrohet automjeti (EMRI)

25 Janar, 09:49

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 29-vjeçarin Muslim Gaba pasi u kap në makinë me 27 kilogramë kanabis. Burime bëjnë me dije se është shpallur në kërkim edhe bashkëpunëtori i tij, K.M., 28 vjeç.

Të njëjtat burime raportojnë se janë sekuestruar automjeti, lënda narkotike dhe tre celularë. Arrestimi i të riut është kryer saktësisht në vendin e quajtur "Kthesa e Sofratikës".

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha