Habit telefonuesi: SPAK të mos fusi njerëzit në burg, ku do hanë e ku do flenë, ta kalojë me gjoba

11 Korrik, 09:47

Një telefonues nga Elbasani habiti jo pak mëngjesin e sotëm kur telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se SPAK nuk duhet të fusë njerëzit në burg pasi nuk kanë ku të hanë e ku të flenë por të gjejë edhe dënime alternative. Ndiqeni qëndrimin e zotërisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha