Historia e Dovlet, djali në karrige me rrota që sfidon vështirësitë: Me të vërtet kemi një paaftësi, por aftësia jonë është mendja

4 Dhjetor 2021, 17:27

Nuk ecën dot por ka zgjedhur të jetojë si gjithë të tjerët. Kjo është historia e Dovlet Xhangollit që jeton prej 23 vitesh në karrigen me rrota. Ai punon, përfshihet në aktivitete fizike dhe ka edhe plane për të ardhmen, pse jo edhe të krijojë familjen e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha