Historia e veçantë e edukatores në pension, kaloi një jetë me vogëlushët! Rabia Uka: Pas 25 vitesh, nxënësja më shërbeu si mjeke në spital! Më mungon puna ime

26 Shkurt, 19:07

Report Tv këtë të diel sjell historinë Rabie Ukës, edukatores e cila ka një jetë që kujdeset për fëmijët. Rabia është në pension, por akoma ruan dhe kujton çdo moment të bukur që vogëlushët dhe ky profesion i ka dhuruar ndër vite

Kategori të tjera