Historia frymëzuese e Marsonës, gruaja që zgjodhi të jetojë me sytë e mendjes (13 Shtator 2023)

13 Shtator, 20:18

Marsona Taçe, gruaja nga Gramshi që jeton jetën në maksimum pavarësisht shikimit të kufizuar. Ajo ka zgjedhur të jetojë me sytë e mendjes dhe duket se ky është çelsi i suksesit të saj. Shikimi i pjesshëm nuk e ndal në kapërcimin e çdo sfide.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha