Humbja në zgjedhje, Hajdari në Repolitix: Indicie për të luftuar kasën e vjetër politike, edhe pse rrugët në SHBA i kam të hapura

14 Janar, 22:14

Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari u shpreh se edhe nëse nuk do të fitojë asnjë mandat në zgjedhjet e ardhshme parlamentare, ajo do të vijojë karrierën e saj politike.

“Në rast se ndodh kjo, dhe ajo që kam dëshirë të them, është kjo betejë nuk është për të qenë në Parlament. Nuk dua karrige. Jeta që kam pasur në Amerikë, dhe ajo çfarë mund të më ofrohet atje, më jep një mundësi për të punuar. Nëse nesër nuk futem në Parlament, do jetë një indicie që të luftojë më shumë kundër kësaj kase të vjetër politike. Pasioni im sa vjen dhe shtohet” – tha Hajdari.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha