I ftuar Oerd Bykykbashi dhe Shpëtim Idrizi.Truku i listave dhe saga e detit

22 Shtator, 07:36

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi ishte i ftuar në emisionin "5 pyetjet" nga Babaramo në Report Tv ku foli mbi mosmarrëveshjet me mazhorancën përsa i përket vijimit të reformës zgjedhore. Ai tha se opozita e bashkuar nuk ka pse të hartojë një draft të ri por respekton ligjin në fuqi.

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ishte i ftuar në emisionin "5 pyetjet" nga Babaramo në Report Tv ku foli për marrëveshjen e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë.

    Programe të tjera

    Shiko të gjitha