Incident tek bashkia e Tiranës/ molotovi hidhet pranë qytetarëve, njerëzit vrapojnë të tmerruar, iu rrezikua jeta

28 Maj, 11:51 | Përditesimi i fundit: 2024-05-28 15:47:20

Një incident u shënua para godinës së bashkisë së Tiranës. Në një moment një Molotov është hedhur pranë qytetarëve duke rrezikuar dhe jetën e tyre. Në atë moment ata kanë vrapuar para se të shpërthejë zjarri