Integrimi, Kuvendi rrëzon kërkesën e opozitës për mocion me debat! LSI: Mos kini frikë! PS: Shqipëria ka përmbushur 100% kushtet! Diskutohet sot në seancë projekti për menaxhimin e Butrintit

23 Maj, 11:46

Ditën e sotme në orën 10:00, seanca plenare nisi me shqyrtimin e mocionit për debat të kërkuar nga opozita për kryeministrin Edi Rama, pas intervistës së tij në Bruksel ku tha mbeten në pritje të presidencës franceze dhe theksoi se situata e ngërçit nuk do të qëndrojë gjatë pasi do të ndryshojnë kurs. Pas fjalës së opozitës dhe mazhorancës, kërkesa që u hodh në votim nuk u miratua.

  Kategori të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha