“Jam fatlum, shpëtova gjallë nga zjarri” gjirokastriti rrëfen betejën me flakët: Ushtarët e zjarrëfikësit heronj

9 Gusht, 09:36

Një zotëri nga Gjirokastra telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe rrëfeu betejen e tij me flakët që përfshinë disa fshatra pak ditë më parë. Ai zbuloi se është gjallë falë punës së ushtarëve, policisë dhe forcave zjarrëfikëse për të cilët tha se janë heronj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha