“Je i vaksinuar,s’rri me ty se më përgjojnë” zotëria i skandalizuar: Covid po rikthehet fuqishëm

19 Gusht, 09:21

Një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv përveç strehimit të afganëve foli edhe për situatën e pandemisë. Ai bëri thirrje se Covid po rikthehet fuqishëm dhe ishte i skandalizuar me teoritë konspirative.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha