Këpucari nga Bulqiza rrëfen jetën me 'qeveritaren' dhe pasionin për librat: Lexoj 4 orë

3 Maj, 20:04

E nis diten ne oren 5 te mengjesit Ka nje marredhenie te ngushte me bashkeshorten, te cilen e quan qeveritare Peng i jetes mbetet arsimimi Me zanatin e kepucarit mbajti familjen, po cfare e lidh ende me vendin e punes Takime me miqte, punet bujqesore dhe pasioni per librat Nje nga ne prezanton: Jeta aktive e pensionistit nga Bulqiza Sot ora 20:00

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha