‘Këtu je në Shqipëri’, një shqiptar dhe një serb përleshen fizikisht në kufi

6 Janar, 10:54

Një konflikt mes një shqiptari të Kosovës dhe një shtetasi serb në kufirin Kroaci-Serbi ka përfunduar në përleshje fizike

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha