Kishte paralajmëruar protesta në shtator, Berisha: Nuk kemi hequr dorë, do i zhvillojmë, e vetmja rrugë për të rikthyer shpresën në Shqipëri

24 Shtator, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2022-09-24 12:27:28

Në një bashkëbisedim me qytetarët në Facebook, Sali Berisha komentoi protestat që pati paralajmëruar se do zhvillohen në shtator. Berisha tha se me qeverisjen e Edi Ramës, shtresa e varfër është më e dëmtuara dhe se shumë shpejt do të nisin sërish protestat.

Kategori të tjera