Koalicionet në Tiranë dhe rikthimi i virusit, të ftuar Monika Kryemadhi dhe profesor Andi Koraqi

7 Korrik, 09:06 | Përditesimi i fundit: 2020-07-07 09:07:15

Të ftuar : Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, profesor Andi Koraqi dhe ish shefja e programit shqip në RFI Klara Buda Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha