Konflikti Izrael-Palestinë, flasin Fatos Klosi, Shkëlqim Hajdari, Plator Nesturi, Erlis Hoxha

13 Maj, 09:14

Emisioni Repolitix trajtoi konfliktin mes Izraelit dhe Palestinës pas tensionit më të fundit mes palëve që ka shkaktuar dhjetra viktima. Të ftuar në studio Fatos Klosi, Shkëlqim Hajdari, Plator Nesturi dhe Erlis Hoxha. Pjesë e Repolitix dhe intervista me ambasadorin e Izraelit në Tiranë. 

Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha