Krisje Berisha-Meta? Kush e mban hapur Open Balkan? Gjyq korriupsioni!

14 Qershor, 07:41

Për të normalizuar marrëdhëniet me Serbinë, Kosova duhet të ulet në tryezën e negociatave të Ballkanit të Hapur. Ky është qëndrimi i deputeti socialist Etjen Xhafaj në emisionin ‘5 pyetjet nga Babaramo’ në Report Tv, teksa thekson se kryeministri Albin Kurti po këmbëngul që s’do të bëhet pjesë pa asnjë argument. E ftuar në Report Tv, në emisionin '5 pyetjet nga Babaramo', deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi ka folur rreth situatave aktuale në politikë dhe qasjes së partisë që ajo përfaqëson në të tilla segmete të politikës. E pyetur rreth inceneratorëve Kërpaçi, u shpreh se është afera më e madhe korruptive e cila nëse futesh nuk del dot.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha