Krisje mes Berishës dhe Metës pas dekretit nga Stambolli? Boçi në ‘5 pyetjet’: Antikushtetuese, nuk dihet nëse ka qenë i detyruar për të firmosur

6 Qershor, 22:32

Komisioni i Rithemelimit vijon ta konsiderojë ende procesin e zgjedhjes së presidentit antikushtetues. Deputeti Luçiano Boçi i ftuar në ‘5 pyetjet nga Babaramo’ në Report Tv shpjegon përse ‘Rithemelimi’ e quan antikushtetues, pasi sipas tij zbatimi i ligjit fillon që në momentin që ai propozohet si kandidat.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha